واکنش ایران به اقدام تروریستی امریکا در داخل خاک عراق

به گزارش تینو مدرن، ناصر کنعانی در روز پنچ شنبه 19 بهمن ماه در یک موضع گیری رسانه ای، اقدام تروریستی دولت آمریکا در داخل خاک عراق که منجر به شهادت چند نفر از نیروهای مقاومت در برابر تروریسم از جمله ابوباقر الساعدی، از فرماندهان ارشد مبارزه با تروریسم و داعش گردید را شدیدا محکوم و آن را مصداق بارز تروریسم دولتی آمریکا و نیز «نقض حاکمیت ملی» و «تمامیت ارضی عراق» و مخالف قوانین و مقررات بین المللی دانست.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: اقدام متجاوزانه نیروهای تروریستی سنتکام در بغداد، در راستای تداوم حمایت تمام عیار دولت آمریکا از جنایت های رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین انجام شد.

کنعانی ضمن تبریک و تسلیت به ملت و دولت عراق و خانواده های این شهدای گرانقدر، تداوم اینگونه ماجراجویی ها توسط آمریکا را تهدیدی برای صلح و امنیت منطقه ای و بین المللی دانست.

سخنگوی وزارت امور خارجه بار دیگر بر مسولیت جامعه جهانی و نیز شورای امنیت سازمان ملل متحد در پیشگیری از اقدامات و حملات غیرقانونی و یکجانبه آمریکا در منطقه و پیشگیری از توسعه دامنه های بحران و بی ثباتی تاکید کرد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش ایران به اقدام تروریستی امریکا در داخل خاک عراق" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش ایران به اقدام تروریستی امریکا در داخل خاک عراق"، کلیک کنید.