دستگیری کلاهبردار سریالی خرید خودرو در شادگان

دستگیری کلاهبردار سریالی خرید خودرو در شادگان

تینو مدرن/خوزستان مدیر پلیس شادگان از دستگیری کلاهبردار خرید خودرو با قبض جعلی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سید قاسم موسوی اظهار داشت: در پی اعلام کلاهبرداری های زنجیره ای از خرید خودرو توسط مرد جوانی با فیش های جعلی، پیگیری این موضوع در دستور کار کلانتری 11 شادگان قرار گرفت.

به گزارش تینو مدرن از پلیس، وی همچنین گفت: در بررسی اظهارات یکی از دادستان های این پرونده مشخص شد وی در یکی از سایت های واسطه گری اینترنتی خودروی خود را برای فروش آگهی کرده و شخص دیگری به وی گفته است. ارسال شد پیغام داد و پس از مذاکره بر سر قیمت، خودرو را فروخت و از طریق پرداخت الکترونیکی معامله و دریافت وکالت نامه، خودرو بر روی حساب فروشنده باقی نماند.

موسوی تصریح کرد: تیم های حلقه تجسس مرکز یازدهم شادگان با تحقیقات میدانی و اقدامات پلیسی متهمان را شناسایی و در عملیاتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شادگان گفت: متهم به 5 جنایت اعتراف کرد که با تهیه و فروش خودروهای تقلبی از خودروهای شهروندان اقدام به کلاهبرداری از پلیس کرده است.

وی همچنین گفت: از شهروندان تقاضا داریم با فعالسازی سامانه پیامکی حساب بانکی از هر تراکنش بانکی و دریافت یا برداشت از حساب بانکی مطلع شده و قبل از تحویل کالا از ارسال پیامک از سوی بانک اطمینان حاصل کنند به شماره بانک است

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری کلاهبردار سریالی خرید خودرو در شادگان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری کلاهبردار سریالی خرید خودرو در شادگان"، کلیک کنید.