Qnet هرمی و غیرقانونی است/بازداشت 28 نفر در کرج

Qnet هرمی و غیرقانونی است/بازداشت 28 نفر در کرج

تینو مدرن:

سرهنگ حکمت الله شوچه ای یکشنبه 8 بهمن ماه اعلام کرد: با توجه به وقوع کلاهبرداری های فراوان از اتباع غیر بومی تحت عنوان عضویت در شرکت هرمی به نام Qnet، رسیدگی به پرونده در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت. .

وی همچنین گفت: بررسی های اولیه حفاران نشان داد که افراد به بهانه اشتغال زایی در شرکت های معتبر دولتی با ساخت هرمی به نام شرکت Qnet، جوانان را فریب داده و توجه آنها را به خود جلب کردند.

مدیر پلیس آگاهی استان البرز گفت: با توجه به حساسیت موضوع، تحقیقات به صورت تخصصی آغاز شد و در مرحله اول، طلایه داران با روش های نوین و روش های علمی، محل ملاقات اعضای این باند را شناسایی کردند. . در منطقه گلشهر کاراچا.

این مقام انتظامی گفت: در مرحله بعدی پس از هماهنگی های لازم با مراجع قضایی توانستند 28 نفر از اعضای این باند را بازداشت کنند.

وی همچنین گفت: متهم پس از تحویل به پلیس به جرم خود مبنی بر فریب دادن شهروندان با ایجاد یک شرکت هرمی به نام Qnet اعتراف کرد.

سرهنگ سوسی بیان کرد: ارزش کلاهبرداری این باند 22 میلیارد ریال است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "Qnet هرمی و غیرقانونی است/بازداشت 28 نفر در کرج" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "Qnet هرمی و غیرقانونی است/بازداشت 28 نفر در کرج"، کلیک کنید.