961 عملیات حزب الله در 120 روز؛ سخت ترین روز صهیونیست ها در شمال

ستاد اطلاع رسانی مقاومت اسلامی لبنان از اجرای 961 عملیات علیه مواضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در طول 120 روز جنگ غزه خبر داد.

به گزارش تینو مدرن، ستاد اطلاع رسانی مقاومت اسلامی لبنان یکشنبه شب اعلام کرد نیروهای حزب الله در طول 12 روز جنگ غزه، 961 عملیات علیه مواضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی انجام داده اند.

حزب الله اعلام کرده در این عملیات های بیش از 2000 صهیونیست کشته و یا زحمی شده اند.

حزب الله لبنان امروز همچنین اعلام کرد 2 ساختمان را در شهرک المناره در شمال فلسطین اشغالی هدف حمله موشکی قرار داده و تلفاتی قطعی به اشغالگران وارد کرده است.

حزب الله افزود: گروهی از نظامیان اشغالگر صهیونیست را هم در پایگاه «العباد» با سلاح مناسب هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به آن ها وارد کرده است.

مقاومت اسلامی لبنان امروز همچنین اعلام کرد که پایگاه های «رویسات العلم» و «زبدین» در مزارع اشغالی شبعا را هدف حمله موشکی خود قرار داده است.

961 عملیات حزب الله در 120 روز؛ سخت ترین روز صهیونیست ها در شمال

از طرفی رسانه های صهیونیستی گزارش دادند امروز سخت ترین روزی بود که شمال فلسطین اشغالی در طول جنگ شاهد آن بوده است.

منابع عبری خبر دادند تنها ظرف 2 ساعت، 21 بار آژیر خطر در منطقه الجلیل فعال شد.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "961 عملیات حزب الله در 120 روز؛ سخت ترین روز صهیونیست ها در شمال" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "961 عملیات حزب الله در 120 روز؛ سخت ترین روز صهیونیست ها در شمال"، کلیک کنید.