40 ثانیه شارژ برای ده کیلومتر مسافت!

40 ثانیه شارژ برای ده کیلومتر مسافت!

به گزارش خبرگزاری تینو مدرن و بر اساس گزارش مجله تینو مدرن، شیایومی به تازگی اولین خودروی الکتریکی خود با نام SU7 را در چین عرضه کرده است. این خودرو در تست های انجام شده با سوپرشارژر هواوی سرعت شارژ بسیار بالایی را نشان داد.

SU7 در سه نسخه معمولی، Pro و Max عرضه می شود و اکنون یکی از دارندگان مدل SU7 Max تست شارژ را با سوپرشارژر هواوی انجام داده و نتایج شگفت انگیز را به اشتراک گذاشته است.

تست های انجام شده بر روی شیایومی SU7 نشان می دهد که قدرت ورودی این خودرو به 180 کیلووات می رسد و در نتیجه تنها با 30 تا 40 ثانیه شارژ می تواند 10 کیلومتر را طی کند. SU7 Max می تواند انرژی مورد نیاز برای پیمودن یک کیلومتر را در هر 3 تا 4 ثانیه دریافت کند.

به گفته MyDrivers، آزمایش های دیگر نشان می دهد که SU7 Max با شارژرهای 600 کیلوواتی در 47 دقیقه از 0٪ به 99٪ شارژ می شود. در این حالت حداکثر توان ورودی خودرو حدود 276 کیلووات و میانگین آن 140 کیلووات خواهد بود.

بر اساس نتایج تست رسمی شیایومی، خودروی SU7 Max می تواند تا 220 و 510 کیلومتر را به ترتیب با 5 و 15 دقیقه شارژ طی کند.

طبق بیانیه رسمی شیایومی، خودروی SU7 با بیش از 2000 مدل ایستگاه شارژ از برندهای مختلف تست شده است. این غول فناوری چینی برای انجام تست های شارژ با موسسات مختلفی همکاری کرده است و نتایج این آزمایش ها نشان می دهد که SU7 با اکثر ایستگاه های شارژ خودروهای الکتریکی سازگار است.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "40 ثانیه شارژ برای ده کیلومتر مسافت!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "40 ثانیه شارژ برای ده کیلومتر مسافت!"، کلیک کنید.