15 مصدوم حادثه تصادف سبزوار در بیمارستان بستری هستند – خبرگزاری تینو مدرن | اخبار ایران و جهان

15 مصدوم حادثه تصادف سبزوار در بیمارستان بستری هستند - خبرگزاری تینو مدرن | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تینو مدرن، سید محمد تو برو وی تصریح کرد: در تصادف اتوبوس مسافربری با تریلر در جاده سبزور – نیشابور 44 سرنشین مصدوم و یک نفر در محل حادثه جان باخت و یک نفر نیز توسط عوامل اورژانس 115 مداوا شد. اقدامات پزشکی

مدیر اورژانس سبزوار گفت: 43 مصدوم توسط تیم های اورژانس 115 با 6 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به بیمارستان اورژانس و حوادث سبزوار منتقل شدند.

وی توضیح داد که پس از انتقال مصدومان و اجرای اقدامات تخصصی پاراکلینیکالوی گفت: 28 نفر از مصدومان پس از دریافت خدمات پزشکی از طریق دریا خارج و سایر مصدومان به کمپ ها منتقل شدند. شدت جراحات

تو برو وی همچنین گفت: 9 نفر از مصدومان در بخش جراحی اورژانس، 4 نفر در بخش جراحی ارتوپدی و 2 نفر در بخش جراحی عمومی بیمارستان تحت نظر و درمان تکمیلی هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "15 مصدوم حادثه تصادف سبزوار در بیمارستان بستری هستند – خبرگزاری تینو مدرن | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "15 مصدوم حادثه تصادف سبزوار در بیمارستان بستری هستند – خبرگزاری تینو مدرن | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.