14 اردیبهشت؛ استمرار راهپیمایی جمعه های خشم در برخی استان ها

14 اردیبهشت؛ استمرار راهپیمایی جمعه های خشم در برخی استان ها

در استمرار حمایت های مردمی از جبهه مقاومت و غزۀ مظلوم و مقتدر و نمایش انزجار از جنایات و نسل کشی ادامه دار صهیونیست ها و آمریکای جنایتکار، جمعه 14 اردیبهشت 1403، در برخی از استان های کشور «راهـپیـمایـی جـمعـه هـای خشـم و انـزجار» برگزار خواهد شد.

به گزارش تینو مدرن، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه ای که منتشر کرده، نوشته است: «بسْمِ ٱللَّهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِیمِ. امروز «نظامِ سلطه و استکبارِ جهانی» درنده خو و وحشی تر از گذشته؛ هم ناله و شیونِ زنان و کودکان مظلوم و بی پناه را در غزۀ مقاوم و هم فریاد ظلم ستیزی و عدالتخواهی و حق جویی دانشجویان و دانشگاهیان را در قلب آمریکا در گلو خفه می کند.

 استمرارِ توحش و بربریتِ رژیمِ سفاکِ صهیونیستی با حمایت های متعدد و همه جانبه آمریکای جنایتکار و برخی از دولت های غربی سراسرِ غزه را به قتلگاهی بزرگ در سلاخی انسان های بی گناه و انسانیت تبدیل کرده و فریاد پیوستۀ و نالۀ مظلومان و بی پناهان و شیونِ مادران وکودکانِ بی گناه از جای جای غزۀ قهرمان به گوش می رسد و قلب امتِ بزرگِ اسلامی در غمِ مصیبتِ جانسوز این نسل کشی بی امان، سخت جریحه دار است.

این در حالی است که آمریکا و اروپا که  خود را مهد آزادی، عدالت و حامی حقوقِ بشر می دانند؛ تحصن و تجمع اعتراضی دانشجویان عدالتخواه در حمایت از مردم مظلوم غزه و توقف کشتار و نسل کشی رژیم ددمنش صهیونیستی را بر نمی تابند و با سخت ترین و خشن ترین روش به سرکوب آن می پردازند. 

اما بی تردید بازندۀ بزرگِ این معرکه و جنگِ نابرابر و ظالمانه؛ رژیم پلید اشغالگر و حامیان آمریکایی و غربی آن خواهند بود.

شورای همـاهنگی تبلیـغات اسلامی؛ ضمن تـقـدیر و تـشکر از حضورهای مســتمرِ میدانی و حمایت های پیوسته و همه جانبه مـلتِ بـزرگِ ایرانِ اسلامی از فلسـطینِ قهـرمان و با محکومیتِ شدید جنایت های ددمنشانۀ رژیم شرور و پلید صهیونیستی و ابراز همدردی با غزۀ مقاوم و قهرمان و اعلام حمایت خود از آرمانِ آزادیِ قدس شریف، از مردمِ فهیم و آگاهِ ایران، در استان های البرز، ایلام، کرمان و  همدان دعوت می کند، تا با حضورِ پرشور و حماسیِ خود در «راهـپیـمایـی جـمعـه هـای خشـم و انـزجار» که جمعۀ این هفته 14 اردیبهشت پس از اقامۀ نماز برگزار می شود، ضمنِ محکومیتِ این جنایاتِ وحشیانه؛ همبستگی و حمایت همیشگی خود را با غزۀ مقاوم و فلسطین قهرمان با فریاد و مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا را  اعلام نمایند.»

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "14 اردیبهشت؛ استمرار راهپیمایی جمعه های خشم در برخی استان ها" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "14 اردیبهشت؛ استمرار راهپیمایی جمعه های خشم در برخی استان ها"، کلیک کنید.