کرملین: مخالفت غرب با طرح صلح روسیه از کوته‌نظری است

کرملین: مخالفت غرب با طرح صلح روسیه از کوته‌نظری است

سخنگوی ریاست جمهوری روسیه به مخالفت کشورهای غربی با طرح صلح مسکو در قبال اوکراین واکنش نشان داد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تینو مدرن، دیمیتری پسکوف سخنگوی ریاست جمهوری روسیه تاکید کرد: ما شاهد موضع گیری های کی‌یف و کشورهای غربی در قبال طرح صلح روسیه بودیم. آنها به صورت کامل با این طرح مخالفت کردند.

وی افزود: اتخاذ چنین مواضعی بیانگر کوته نظری صاحبان آنها است. نه رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و نه هیچکس دیگر نمی‌تواند در حال حاضر نقش میانجی گر بین روسیه و اوکراین را ایفا کند چرا که کی‌یف با هر گونه مذاکره‌ای مخالف است.

پسکوف تصریح کرد: اوکراین قاطعانه با طرح صلح پوتین مخالفت کرده است. این طرح پیشتر در نشست با مقامات وزارت خارجه روسیه مطرح شده بود.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه طرح صلح با اوکراین را به شرط لغو تحریم‌ها علیه مسکو و تضمین احقاق حقوق شهروندان روس زبان در اوکراین ارائه داده بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کرملین: مخالفت غرب با طرح صلح روسیه از کوته‌نظری است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کرملین: مخالفت غرب با طرح صلح روسیه از کوته‌نظری است"، کلیک کنید.