چه خبر از اسپانسر استقلال؟ /مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد!

هیچ وقت مشخص نشد که چرا نام اسپانسر باشگاه استقلال ناگهان از پشت پیراهن با آن آرم بزرگ به سمت گردن حرکت کرد و سپس به طور کامل از روی پیراهن تیم حذف شد!

بعد از مشکلاتی که برای شرکت کوروش پیش آمد، ناگهان فضا داغ شد و ما از جمله در تینو مدرن نگران هستیم که گوشی موبایل موسوی چند ماه است که فروخته نشده و مشخص است که طرفین با هم اختلاف نظر دارند. الان هم اثری از این اسپانسر نیست که گفته برای اولین کار جیرینگی 20 میلیارد پول داده اند.

مالک این شرکت درست قبل از عید در لایو اینستاگرامش گفت: حرف های زیادی برای گفتن دارم، او را رییس کردم و در بدترین شرایط به این تیم رسیدم، بعد از آن باشگاه را تهدید کرد و تمام.

سوالی که پیش می آید این است که چرا بعد از چند ماه مدیران باشگاه نمی آیند و به صراحت توضیح نمی دهند که چه اتفاقی برای اسپانسرهایشان افتاده و چه قراردادی وجود دارد که مالک این هلدینگ می تواند شکایت کند و بار سنگینی بر دوش او بگذارد. گردن؟ یا اینکه بندی در قرارداد آنها وجود دارد که همه چیز به نفع این باشگاه تمام شود؟

از همه اینها بگذریم، اگر در گوگل سرچ کنید و موسوی موبایل را تایپ کنید، سایتی به نام موبایل استقلال باز می شود!

اسپانسر استقلال چیست؟ /بدون اشتراک!

اگر این هلدینگ هنوز اسپانسر باشگاه است و با شما قرارداد دارد، این که چیزی نیست، اگر به دلایلی قرارداد فسخ شده است (استقلال دیگر این برند را تبلیغ نمی کند) چرا یک هلدینگ باید به سادگی از نام بزرگ استقلال استفاده کند. باشگاه باید به راحتی محصولاتش را با این نام بفروشد، من و ما می گوییم مردم منتظر این شفاف سازی هستند تا سوء استفاده ای از سوی آن مالکیت صورت بگیرد، پرونده باشگاه استقلال را راه انداخته اند. تا هیچ حقی ضایع نشود.

برند کاسکو را فراموش نکردیم که در ابتدای فصل و در چهار بازی اسپانسر استقلال بود.

251251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چه خبر از اسپانسر استقلال؟ /مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد!" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چه خبر از اسپانسر استقلال؟ /مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد!"، کلیک کنید.