پیش بینی هوای تهران طی پنج روز آینده

پیش بینی هوای تهران طی پنج روز آینده

به گزارش تینو مدرن، بر اساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان تهران طی 5 روز آینده در نواحی شمالی و ارتفاعات آن استان بارش باران خواهد بود. وزش باد شدید و از امروز (6 فروردین) گرمای بالایی در استان پیش بینی می شود.

تینو مدرن نوشت: بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای سینوپتیک، وضعیت جوی استان تهران صاف تا نیمه ابری و گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود. همچنین در این مدت به ویژه در نواحی شمالی و ارتفاعات استان بارش باران، وزش باد شدید و در برخی ساعات احتمال رعد و برق، در ارتفاعات برف و رعد و برق و در نواحی جنوبی نیز رگبار خواهد بود. در مناطق میانی و غربی استان گاهی وزش باد شدید پیش بینی می شود

از امروز (6 فروردین) افزایش دما در استان پیش بینی می شود.

بر اساس این گزارش، آسمان تهران فردا (7 فروردین) کمی ابری، گاهی ابری و وزش باد و کمینه دما 14 درجه و بیشینه 14 درجه و روز سه شنبه کمی ابری خواهد بود. (28 آوریل). ، به تدریج ابری با احتمال بارش باران و وزش باد حداقل 14 و حداکثر 23 درجه پیش بینی می شود.

بر اساس اطلاعیه اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 21 درجه گرم ترین ایستگاه استان تهران در 24 ساعت گذشته اعلام شد.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیش بینی هوای تهران طی پنج روز آینده" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیش بینی هوای تهران طی پنج روز آینده"، کلیک کنید.