پیام مهم رهبر انصارالله/ آنچه در راه است بسیار بزرگتر است

پیام مهم رهبر انصارالله/ آنچه در راه است بسیار بزرگتر است

به گزارش تینو مدرن، عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن گفت: به استثنای آمریکا و انگلیس، تمام کشورهای جهان خواهان توقف جنگ در غزه هستند. افکار عمومی در آمریکا و انگلیس از دولت های خود می خواهند که برای توقف تجاوز به غزه فشار بیاورند.

براساس گزارش الجزیره، رهبر انصارالله تصریح کرد: آمریکایی ها در اثر شکست و رسوایی به جای اینکه به دنبال توقف تجاوز و محاصره باشند، تحت عنوان آتش بس موقت در ماه رمضان حرکت می کنند. دشمنان می خواهند به اشغال غزه ادامه دهند و به دنبال استفاده از عنوان آتش بس برای دستیابی به اهداف نظامی هستند. دشمن در غزه نسل کشی به راه انداخته است تا ناکامی خود را در دستیابی به اهدافش جبران کند. آنها می خواهند از موضوع آتش بس موقت در ماه رمضان برای دور زدن توقف کامل تجاوز استفاده کنند.

به نقل از تینو مدرن عبدالملک الحوثی گفت: سکوت جامعه جهانی درقبال جنایت های رژیم صهیونیستی در غزه، مایه ننگ است. آمریکایی ها، ننگ و عار را تحمل می کنند و در زمینه جنایت ها علیه فلسطینیان متهم ردیف اول هستند. جنایت ها و کشتارجمعی فلسطینیان در مقابل دیدگان جامعه جهانی انجام می شود. نسل کشی ساکنان غزه به مثابه جنایت علیه بشریت است و هیچ مکان امنی در غزه در برابر حملات اشغالگران وجود ندارد و صهیونیست ها، با استفاده از تسلیحات ممنوعه، همه چیز را هدف قرار داده اند. آمریکا تلاش می کند با پرتاب کمک های کم و ناچیز برای مردم غزه از آسمان، مردم جهان را فریب دهد درحالیکه این کشور، ده ها تن سلاح در اختیار اسراییل قرار می دهد تا توسط آنها فلسطینی ها را در غزه قتل عام کند. آمریکا مانع ارسال کمک ها از طریق گذرگاه های زمینی، دریایی و فرودگاه ها به نوار غزه می شود.

وی افزود: محکومیت و بیانیه های محکومیت برخی کشورهای اسلامی ناکافی است. این کشورها باید گام های عملی برای کمک به توقف تجاوز به غزه بردارند. مواضع عربی و اسلامی همچنان ضعیف است و به صدور بیانیه بدون انجام هیچ اقدام عملی محدود شده است. بیانیه های کشورهای اسلامی در مورد مسیله فلسطین به گونه ای تنظیم شده است که اسراییلی ها می خواهند.حتی وقتی در مورد یمن و عملیات نیروهای مسلح حامی جبهه غزه صحبت می کنند، به صورت منفی صحبت می کنند.

الحوثی تاکید کرد: آمریکایی ها و اسراییلی ها با همه جنایت ها، تجاوزات و وحشیگری هایی که در غزه مشهود بود، خطری برای کل ملت ما هستند. هیچ رویکرد دوستانه یا صلح واقعی با هیچ کشور عربی در رویکردهای آمریکایی و اسراییلی یا در استراتژی آنها وجود ندارد. برنامه غربی-آمریکایی-اسراییل در قبال کشورهای عادی کننده روابط در واقع کنترل آنها است. اسراییلی ها و آمریکایی ها با کاری که انجام می دهند، میزان خطر خود را برای ملت آشکار کردند. از طریق تابعیت، دشمن می تواند به نهادهای رسمی نفوذ کند و برنامه گسترده ای برای کنترل کشورهای عادی شده وجود دارد. دشمن به دنبال تاثیرگذاری بر ساختار ایدیولوژیک، هویت و تعلق کشورهایی است که دارای اخلاق و ارزش های تحریف شده است. دشمن به دنبال تغییر جمعیتی در برخی از کشورهای عادی شده به عنوان بخشی از برنامه های گسترده کنترل و کسب است.

رهبر انصارالله گفت: مردم مظلوم باید دست به اقدام بزنند، حتی در سطح تحریم کالاهای آمریکایی و اسراییلی. قرار بود شرکت های حامی دشمن به دلیل اتکا به بازارهای عربی و اسلامی اعلام ورشکستگی کنند.

وی افزود: اگر مقاومت فلسطین و حزب الله لبنان نبود، دشمن خسارات زیادی به ملت وارد می کرد. در شرایط ناامیدی و غفلت بزرگ، جبهه های حمایتی با موقعیت واقعی وجود دارد که مهمترین آنها جبهه حزب الله است. جبهه حزب الله با شتاب کمی و کیفی، اثربخشی، نفوذ و درگیری مستقیم ادامه دارد. جبهه عراق به هدف قرار دادن دشمن اسراییلی ادامه می دهد و امید است که عملیات هایش بیشتر شود. بزرگترین حرکت مردم یمن نسبت به هر موضوعی که با آن مواجه شده اند، حرکت آنها برای حمایت از مردم فلسطین در قبال تجاوزات اسراییل به غزه است.

رهبرانصارالله اعلام کرد: هدف قرار دادن ناوهای آمریکایی و اسراییلی یکی از برجسته ترین عملیات های ما است. عملیات انجام شده در دریاهای سرخ و عربی بالغ بر 64 عملیات بوده است. عملیات پشتیبانی با 403 موشک بالستیک و هواپیماهای بدون سرنشین که 61 کشتی را هدف قرار دادند به 96 عملیات رسید. فاصله کشتی ها، حرکت آنها و استتار آنها با خاموش کردن دستگاه های ردیاب و اطلاعات و … مواردی است که مغفول مانده است. 32 عملیات با موشک های بالستیک علیه اهدافی در فلسطین اشغالی انجام شد. حمله دیروز به یک کشتی آمریکایی، دقت در ضربه و قدرت تخریب، شگفتی آمریکا را موجب شده است. تنها راه توقف عملیات ما، توقف تجاوزات و محاصره غزه است و تشدید تنش سودی نخواهد داشت، بلکه بر خود دشمنان تاثیر خواهد گذاشت. ما به توسعه توانایی های نظامی ادامه می دهیم و تحرکات شگفت انگیزی وجود دارد که امکان اجرای عملیات کیفی و تکان دهنده علیه دشمن را فراهم می کند. ما به دشمنان می گوییم آنچه در راه است به تمام معنا بزرگتر است، عمل می کنیم و بعد به صورت شفاهی در مورد آن اظهار نظر می کنیم. همه سطح دستاوردهای استراتژیک ما را خواهند دید که کشور ما را از نظر توانمندی در میان کشورهای محدود دنیا قرار می دهد.

وی همچنین گفت که تظاهرات، راهپیمایی ها و رویدادهای حمایت از غزه با عملیات نظامی ادغام شده و از اهمیت بالایی برخوردار است. این سطح عالی از تعامل مردمی در یمن از مزیت ثبات و تداوم برخوردار است، زیرا در شرایط عربی فقط تعامل آنی وجود دارد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام مهم رهبر انصارالله/ آنچه در راه است بسیار بزرگتر است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام مهم رهبر انصارالله/ آنچه در راه است بسیار بزرگتر است"، کلیک کنید.