پیام تسلیت سردار قاآنی به هنیه

پیام تسلیت سردار قاآنی به هنیه

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس شهادت شماری از فرزندان و نوه هایش را تسلیت گفت.

به گزارش تینو مدرن، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس شهادت شماری از فرزندان و نوه هایش در حمله دشمن صهیونیستی به غزه را تسلیت گفت.

سردار قاآانی ادامه داد: «خون پاک این شهیدان و دیگر شهدای خانواده مجاهد هنیه، به همه دنیا مدرسه جهادی رهبران مقاومت و خانواده های آنان را که در راه خدا و برای دفاع از غزه و عزت و کرامت امت در کنار ملت خود جانفشانی می کنند، ثابت کرد.»

وی افزود: «قاطعیت و اطمینان خاطر شما لحظه دریافت خبر شهادت فرزندانتان و طلب اجر از خداوند و تاکید بر اینکه آن ها نیز فرزند این ملت هستند و فرقی با بقیه ندارند و همه شهدا فرزندان و خانواده شما هستند، گوشه ای از ایمان عمیق و ثابت قدمی و روحیه رهبری است که همیشه از شما شاهد بوده ایم.»

امروز محمد عبدالکریم هنیه برادرزاده اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش حماس هم در بمباران محله شیخ رضوان در شهر غزه توسط جنگنده های اسراییلی به شهادت رسید.

از آغاز جنگ در غزه تاکنون بیش از 60 نفر از اعضای خانواده هنیه از جمله شماری از فرزندان و نوه های او به شهادت رسیدند.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت سردار قاآنی به هنیه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت سردار قاآنی به هنیه"، کلیک کنید.