هلال ماه شوال رویت شد

هلال ماه شوال رویت شد

دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه ای چهارشنبه 22 فروردین 1403 را روز اول شوال و عید سعید فطر اعلام کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری تینو مدرن، دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه ای اعلام کرد چهارشنبه 22 فروردین 1403 روز اول شوال المکرم و عید سعید فطر است.

متن اطلاعیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم عزیز در ماه مبارک رمضان، به اطلاع می رساند برابر گزارش های رسیده از گروه های رصدی خبره و مورد اطمینان از نقاط مختلف کشور، رویت هلال ماه شوال در غروب روز سه شنبه 21 فروردین 1403 مطابق با 29 رمضان المبارک 1445 هجری قمری برای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) محرز شده است، بنابراین چهارشنبه 22 فروردین 1403، اول شوال المکرم 1445 و عید سعید فطر خواهد بود.

ضمن عرض تبریک این عید سعید به تمامی برادران و خواهران ایمانی و ملت شریف ایران، نماز پرشکوه عید سعید فطر فردا در سراسر کشور اقامه خواهد شد.

دفتر مقام معظم رهبری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هلال ماه شوال رویت شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هلال ماه شوال رویت شد"، کلیک کنید.