نظارت گشت های 15گانه بر بازار رمضان و نوروز 1403 در کرمانشاه – خبرگزاری تینو مدرن | اخبار ایران و جهان

نظارت گشت های 15گانه بر بازار رمضان و نوروز 1403 در کرمانشاه - خبرگزاری تینو مدرن | اخبار ایران و جهان

قهرمان شاهی در گفتگو با خبرنگار تینو مدرن اعلام کرد: 15 گشت نظارتی برای نظارت بر بازار وجود دارد. گنه در سال 1403 برای برگزاری بازار ماه رمضان و نوروز در استان کرماسان آغاز شد.

وی همچنین گفت: در هر شهرستان یک گشت و در کرماشان 2 گشت مستقر شده است.

مدیر کل اجراییات استان کرماشان تصریح کرد: گشت های مذکور متشکل از بازرسان نیروی انتظامی، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و اتاق اصناف است.

وی ادامه داد: فعالیت این گشت ها به صورت روزانه در دو نوبت صبح و بعدازظهر خواهد بود.

طبق برنامه شاهی توضیح داد پیتو سلام گزارش شده است که 2 مرکز مجازات در محله های شلوغ شهر کرماشان (بازار مرکزی و منطقه مسکن) ایجاد شده است.

وی ادامه داد: شهروندان کرماشانی در صورت مشاهده تخلف می توانند تخلف را به شماره 124 اطلاع دهند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نظارت گشت های 15گانه بر بازار رمضان و نوروز 1403 در کرمانشاه – خبرگزاری تینو مدرن | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نظارت گشت های 15گانه بر بازار رمضان و نوروز 1403 در کرمانشاه – خبرگزاری تینو مدرن | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.