میشل اوباما کاندیدا نمی شود

میشل اوباما کاندیدا نمی شود

به گزارش تینو مدرن، دفتر میشل اوباما، بانوی اول اسبق آمریکا امروز سه شنبه اعلام کرد به رغم شایعات مکرر درباره این که او نامزد انتخابات ریاست جمهوری 2024 می شود او قصدی برای چنین کاری ندارد.

«باراک اوباما»، رییس جمهور اسبق آمریکا پیشتر چند بار از حمایت کامل خود از نامزدی «جو بایدن»، رییس جمهور فعلی در انتخابات ریاست جمهوری 2024 صحبت کرده اما اخیرا شایعاتی درباره نامزدی بالقوه میشل اوباما، همسر این رییس جمهور اسبق، در این انتخابات منتشر شده اند.

بر اساس برخی گزارش ها طبق برخی گمانه زنی ها حزب دموکرات به صورت خصوصی درباره امکان جایگزین کردن میشل اوباما به جای بایدن به عنوان نامزد ریاست جمهوری این حزب در انتخابات 2024 بحث و بررسی داشته است.

به گزارش تینو مدرن، دفتر میشل اوباما امروز سه شنبه این شایعات را تکذیب کرد.

«کریستال کارسون» مدیر ارتباطات دفتر میشل اوباما به «ان.بی.سی نیوز» گفت: «همانطور که میشل اوباما، بانوی اول اسبق آمریکا در سالهای اخیر چند بار گفته، قصد نامزد شدن برای ریاست جمهوری را ندارد. او از کارزار ریاست جمهوری جو بایدن و کامالا هریس، معاون او برای ریاست جمهوری مجدد حمایت می کند.»

شبکه ان.بی.سی نیوز به نقل از چند منبع مطلع گزارش داد میشل اوباما قصد کمک به کارزار ریاست جمهوری جو بایدن در فصل پاییز را همانطور که چهار سال قبل این کار را انجام داد، دارد.

نام میشل اوباما به عنوان نامزد ریاست جمهوری احتمالی حزب دموکرات در موقعیت های مختلفی در میان دموکرات ها به ویژه اهداکنندگان مالی به حزب که نگران نرخ پایین محبوبیت جو بایدن هستند مطرح شده است.

«رابرت هور»، بازرس ویژه پرونده تحقیقات درباره سوءمدیریت اسناد محرمانه دولتی توسط جو بایدن اواسط ماه فوریه گزارشی درباره این تحقیقاتش منتشر کرده و در آن به چند نمونه از گافهای جو بایدن همچون فراموش کردن تاریخ های مهم در زندگی و کارش نظیر مدت زمان خدمتش به عنوان معاون رییس جمهور سابق آمریکا و تاریخ درگذشت پسرش بو بایدن اشاره کرد.

بایدن در پی انتشار این گزارش یک سخنرانی ایراد و در آن از حافظه خود دفاع کرد اما در همان سخنرانی هم گاف داد و از «عبدالفتاح السیسی»، رییس جمهور مصر به اشتباه به عنوان رییس جمهور مکزیک یاد کرد. او همچنین از پرسش خبرنگاران از خود درباره اینکه آیا حافظه اش با بالا رفتن سنش بدتر شده ناراحت شد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای تاریخ پنجم نوامبر 2024 برنامه ریزی شده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میشل اوباما کاندیدا نمی شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میشل اوباما کاندیدا نمی شود"، کلیک کنید.