مقاومت فلسطین مقر تنها تیپ باقی مانده ارتش اشغالگر در غزه را هدف قرار داد

مقاومت فلسطین مقر تنها تیپ باقی مانده ارتش اشغالگر در غزه را هدف قرار داد

مقاومت فلسطین به هدف قرار دادن نیروهای صهیونیست در غزه ادامه می دهد و پس از خروج نیروهای ارتش اشغالگر از جنوب نوار غزه، مقر تیپ «ناحال» اشغالگران، تنها تیپ باقی مانده صهیونیست ها در محور «نتزاریم» را منهدم کرد.

به گزارش تینو مدرن، گردان های شهید عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس در ادامه رویارویی با نیروهای اشغالگر در حماسه طوفان الاقصی و در ادامه حمله به نیروهای ارتش اشغالگرِ در حال نفوذ به نوار غزه، اعلام کرد که مقر تیپ «ناحال» ارتش اشغالگر که در محور «نتزاریم» فعالیت می کند، با خمپاره های کالیبر سنگین منهدم کرده است.

براساس گزارش المیادین، همچنین گردان های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی تایید کرد که جمعیتی از سربازان اشغالگر در شهرک «رعیم» را با یک گلوله موشکی بمباران کرده است.

در همین حال، رسانه های نظامی گردان های القدس صحنه هایی از هدف قرار دادن یک تانک رژیم صهیونیستی از نوع «مرکاوا 4» و بمباران جمعیت های نظامی وابسته به اشغالگران در محورهای مقابله با پیشروی آنها در شهر غزه را منتشر کرد.

در چارچوب همکاری جناح های مختلف مقاومت فلسطین، گردان های شهدای الاقصی به همراه گردان های مقاومت ملی، نیروهای شهید عمر القاسم، شاخه نظامی جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین پایگاه نظامی رژیم صهیونیستی «کفار عزه» را با شلیک موشک بمباران کردند.

این در حالی است که لشکر 98 ارتش رژیم صهیونیستی روز یکشنبه به همراه سه تیپ خود، چهار ماه پس از تهاجم به جنوب نوار غزه، برای اولین بار از آغاز نبردهای زمینی، عقب نشینی کرد.

به گزارش رسانه های اشغالگران، تنها تیپ ناحال و لشکر 162 در نوار غزه باقی مانده اند که وظیفه تامین امنیت کریدور نتزاریم را بر عهده دارند که جنوب را از شمال غزه جدا می کند، این نیروها مانع بازگشت اهالی غزه به مناطق شمالی می شوند.

در حالی که مقاومت همچنان به رویارویی با نیروهای در حالِ نفوذ اشغالگران به نوار غزه و وارد کردن خسارات سنگین مالی و جانی به صفوف آنها ادامه می دهد، ارتش رژیم صهیونیستی روز شنبه به کشته شدن چهار سرباز در صفوف خود از تیپ «کماندو و یگان ایغور» اعتراف کرد.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقاومت فلسطین مقر تنها تیپ باقی مانده ارتش اشغالگر در غزه را هدف قرار داد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقاومت فلسطین مقر تنها تیپ باقی مانده ارتش اشغالگر در غزه را هدف قرار داد"، کلیک کنید.