معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان: حزب‌الله برای بدترین احتمالات آماده است

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان: حزب‌الله برای بدترین احتمالات آماده است

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی مجبور است شروط حماس را درباره آتش‌بس در غزه بپذیرد، اعلام کرد حزب‌الله برای بدترین احتمالات آماده است.

به گزارش تینو مدرن، «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک روسیه گفت رژیم صهیونیستی چاره‌ای جز موافقت با شروط جنبش حماس ندارد. زیرا این جنبش پیش از آتش‌بس دست از مقاومت نخواهد کشید و پس از پایان جنگ غزه نقش مهمی در فلسطین خواهد داشت.

وی در ادامه تصریح کرد امکان گسترش جنگ در کوتاه مدت وجود ندارد اما در عین حال حزب‌الله برای بدترین احتمالات آماده است.

نعیم قاسم با اشاره به تصمیم رژیم صهیونیستی برای گسترش جنگ در فلسطین اشغالی علیه مقاومت لبنان، اعلام کرد رویای جنگ برای تضعیف حزب‌الله بی‌نتیجه است چرا که مقاومت قوی است و در برابر رژیم صهیونیستی پیروز خواهد شد.

وی همچنین درخصوص پاسخ مقاومت به هیئت‌های آمریکایی و فرانسوی درمورد بازگشت شهرک‌نشینان صهیونیستی به مناطق مرزی گفت، مقاومت اعلام کرد بدون برقراری آتش‌بس در نوار غزه، هیچ بحثی در کار نیست.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان: حزب‌الله برای بدترین احتمالات آماده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان: حزب‌الله برای بدترین احتمالات آماده است"، کلیک کنید.