ماجرای افشاگری شاهد عینی الجزیره از تجاوز نظامیان صهیونیست به زنان در غزه

افشاگری یک شهروند فلسطینی درباره هتک حرمت زنان در غزه توسط نظامیان صهیونیست ، حواشی بسیاری را به وجود آورده است.

به گزارش تینو مدرن، عصر روز شنبه بود که شبکه خبری الجزیره مصاحبه ای را با یک شهروند فلسطینی به نام «جمیله الهسی» که همراه با گروه دیگری از مردم در محاصره نظامیان رژیم صهیونیستی در نزدیکی بیمارستان «الشفا» بوده و از آن نجات یافته بودند، روی آنتن برد.

رژیم صهیونیستی از روز دوشنبه گذشته و با بهانه تکراری وجود تونل در بیمارستان الشفا که گروه های مقاومت فلسطینی از آن استفاده می کنند، به این بیمارستان که مرکز درمانی اصلی غزه است، حمله کرده اند.

این شهروند فلسطینی افشا کرد که نظامیان صهیونیست علاوه بر بمباران، کشتار، محاصره و جلوگیری از رساندن آب و غذا به مردمی که در نزدیکی بیمارستان بودند، به زنان فلسطینی نیز هتک حرمت کردند.

ویدیو ضبط شده این افشاگری به سرعت در میان کاربران شبکه های اجتماعی و همچنین رسانه ها دست به دست شد و واکنش های بسیاری را برانگیخت.

پس از افشاگری این شهروند فلسطینی از جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در نزدیکی بیمارستان الشفا، برخی کاربران و رسانه ها مدعی شدند شبکه الجزیره متن این اظهارات را از شبکه های اجتماعی خود حذف و این خبر را به نوعی تکذیب کرده است.

طبق بررسی های خبرنگار تینو مدرن، متن اظهارات الهسی از وبگاه و کانال تلگرامی الجزیره حذف شده اما در صفحه این شبکه در ایکس موجود است.

ماجرای افشاگری شاهد عینی الجزیره از تجاوز نظامیان صهیونیست به زنان در غزه

پیش از این اما کارشناسان سازمان ملل اعلام کرده بودند «ادعاها درباره تجاوز جنسی اسراییل به زنان فلسطینی معتبر هستند».

امروز همچنین روزنامه جروزالم پست نوشت «عمیر آویوی» ژنرال ارتش رژیم صهیونیستی گفته یک مقام وزارت خارجه آمریکا، اسراییل را به سوءاستفاده جنسی سیستماتیک از زنان فلسطینی متهم کرده است.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماجرای افشاگری شاهد عینی الجزیره از تجاوز نظامیان صهیونیست به زنان در غزه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماجرای افشاگری شاهد عینی الجزیره از تجاوز نظامیان صهیونیست به زنان در غزه"، کلیک کنید.