لاپید خواستار خروج دو عضو شورای جنگ از کابینه شد

لاپید خواستار خروج دو عضو شورای جنگ از کابینه شد

به گزارش تینو مدرن، «یاییر لاپید» رییس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی باردیگر علیه بنیامین نتانیاهو موضع گیری کرد و از گانتس و آیزنکوت خواست که «از کابینه نامشروع و ویرانگر وی» خارج شوند.

همزمان «بزالل اسموتریچ» وزیر دارایی رژیم صهیونیستی ضمن اذعان به شکست این رژیم در جنگ غزه مدعی شد: بدون سیطره ما بر غزه امنیتی در کار نخواهد بود.

این در حالی است که پیش از این رسانه صهیونیستی «یدیعوت آحارنوت» اعلام کرد که فرمانده یگان ویژه اشباح در ارتش رژیم صهیونیستی که هم اکنون در نوار غزه مستقر است، به طور ناگهانی از سمت خود استعفا داده است.

به گزارش ایرنا به نقل از الجزیره، به نوشته این روزنامه صهیونیستی، این فرمانده صهیونیست هم به دو افسر ارشد دیگر یعنی مسیول شعبه اطلاعات نظامی و فرمانده منطقه مرکزی ارتش پیوست که تصمیم به استعفا گرفتند.

پیشتر لاپید با انتقاد از سیاست های کابینه نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: نیروها و فرماندهان ارتش قبل از همه، از سیاست های شکست خورده کابینه حاکم آسیب می بینند.

وی با اشاره به طرح آمریکا برای تحریم یک واحد ارتش رژیم صهیونیستی، این اقدام را اشتباه دانست و خواستار جلوگیری از عملیاتی شدن آن شد.

نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی گفت: ریشه مشکل در ارتش نیست، بلکه در حوزه سیاسی است.

با طولانی شدن جنگ و به اذعان محافل صهیونیست با گذشت 7 ماه از جنگ در جنوب و شمال اراضی اشغالی که بدون هیچ دستاورد محسوسی برای صهیونیست ها عجین شده است، اکنون، شکاف ها و اختلافات با کناره گیری فرماندهان نظامی و مقامات سیاسی تل آویو به علت ناکامی در جنگ غزه، رنگ و بوی جدی تری گرفته است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لاپید خواستار خروج دو عضو شورای جنگ از کابینه شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لاپید خواستار خروج دو عضو شورای جنگ از کابینه شد"، کلیک کنید.