سه بازی دوستانه والیبال ایران با تیم اصلی برزیل

سه بازی دوستانه والیبال ایران با تیم اصلی برزیل

تیم ملی والیبال ایران پیش از آغاز لیگ ملت ها در 3 بازی دوستانه به مصاف برزیل می رود.

به گزارش تینو مدرن، لیگ ملت های والیبال سال 2024 از روز سه شنبه یکم خرداد ماه سال 1403 در برزیل و ترکیه آغاز و 19 تیرماه با معرفی تیم های برتر گروه مردان به پایان می رسد.

این مسابقات آخرین سکوی کسب سهمیه بازی های المپیک پاریس تیم ملی والیبال ایران است و در پایان مرحله رقابت ها 5 تیم می توانند جواز حضور در المپیک 2024 را کسب کنند.

تیم ملی ایران هم اکنون در برزیل به سر می برد و اردوی خود را در این کشور برای آماده سازی لیگ ملت ها آغاز کرده است. تیم ملی ایران روز گذشته سه شنبه پنجم اردیبهشت اولین تمرین خود را برگزار کرد.

فدراسیون والیبال ایران اعلام کرد که تیم ملی پیش از آغاز لیگ ملت ها در 3 بازی دوستانه به مصاف تیم اصلی برزیل خواهد رفت.

بر اساس اعلام فدراسیون والیبال، با بحث و بررسی های انجام شده از سوی پایز، سرمربی تیم ملی، مقرر شد 3 بازی دوستانه بین تیم های ملی ایران و برزیل در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه برگزار شود. اولین دیدار دو تیم روز چهارشنبه ساعت 17:00 به وقت برزیل برگزار می شود. گفتنی است برزیل در هر سه دیدار با تیم اصلی خود به مصاف ایران خواهد رفت.

برنامه مسابقات تیم های ملی لیگ ملت ها به شرح زیر است:

اولین هفته

پنجشنبه 3 ژوین

ایران – صربستان 15:30

شنبه 5 ژوین

ایران – ایتالیا، 00 صبح

یکشنبه 6 ژوین

ایران – کوبا، 15:30

دوشنبه 7 ژوین

ایران – آرژانتین، 0 صبح

هفته دوم

سه شنبه 15 ژوین

ایران – ژاپن، 13:50

پنجشنبه 17 ژوین

ایران – برزیل 18:30

جمعه 18 خرداد

ایران – بلغارستان ساعت 18:30

شنبه 19 ژوین

ایران – ترکیه، ساعت 6:30

هفته سوم

چهارشنبه 30 ژوین

ایران – آمریکا، 14:30

پنجشنبه 31 ژوین

ایران – هلند 10:30

جمعه 1 جولای

ایران – فرانسه 6:30

یکشنبه 3 جولای

ایران – آلمان ساعت 6:30

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سه بازی دوستانه والیبال ایران با تیم اصلی برزیل" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سه بازی دوستانه والیبال ایران با تیم اصلی برزیل"، کلیک کنید.