رییس سابق شاباک: اگر فلسطینی بودم با اسراییل می جنگیدم

رییس سابق شاباک: اگر فلسطینی بودم با اسراییل می جنگیدم

رییس سابق سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی (شاباک) با بیان اینکه اگر فلسطینی بودم با این رژیم می جنگیدم، 2 وزیر دارایی و امنیت ملی رژیم صهیونیستی را تروریست خواند.

به گزارش تینو مدرن، «عامی ایالون» رییس سابق سرویس شاباک در پاسخ به این سوال خبرنگار که «اگر فلسطینی بودی و در نوار غزه یا کرانه باختری زندگی می کردی، آیا با اسراییل می جنگیدی یا خیر؟» گفت: برای دستیابی به آزادی خود با اسراییل می جنگیدم و برای رسیدن به این آزادی دست به هر کاری انجام می زدم.

به نقل از خبرگزاری شهاب، ایالون درباره «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت ملی رژیم صهیونیستی و «بتسلییل اسموتریچ» وزیر دارایی این رژیم که به افراط گری معروف هستند، گفت: به طور حتم هر دو آنها تروریست هستند.

روز شنبه اسموتریچ از نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواست مذاکرات آتش بس غزه را که قرار است روز یکشنبه در دوحه از سر گرفته شود، متوقف کرده و فورا به شهر رفح واقع در جنوب غزه حمله کند و فشار نظامی را برای «نابودی» حماس و آزادی اسرای صهیونیستی تشدید کند.

پس از گذشت بیش از پنج ماه از جنگ رژیم صهیونیستی در غزه، تلفات انسانی در نوار فلسطین همچنان در حال افزایش است و سازمان ملل از قحطی گسترده بیم دارد.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه امروز اعلام کرد تعداد شهدای جنگ غزه به 31 هزار و 553 نفر رسیده است.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس سابق شاباک: اگر فلسطینی بودم با اسراییل می جنگیدم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس سابق شاباک: اگر فلسطینی بودم با اسراییل می جنگیدم"، کلیک کنید.