رژیم صهیونیستی پدافند هوایی خود را تقویت می کند

رژیم صهیونیستی پدافند هوایی خود را تقویت می کند

در پی حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولی ایران در دمشق و همزمان با تهدیدهای ایران برای گرفتن انتقام، رژیم صهیونیستی نیروهای ذخیره خود را برای کار در سامانه های پدافند هوایی فراخواند.

به گزارش تینو مدرن، ارتش رژیم صهیونیستی پس از ارزیابی وضعیت فعلی تصمیم گرفت نیروهای ذخیره خود را برای کار در سامانه های پدافند هوایی فرابخواند.

رژیم صهیونیستی پس از حمله روز دوشنبه به ساختمان کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران در جنوب غربی دمشق به هراس افتاده است.

در جریان این حمله هوایی هفت نفر از جمله سردار سرتیپ پاسدار «محمدرضا زاهدی» و سردار سرتیپ پاسدار «محمدهادی حاجی رحیمی» به شهادت رسیدند.

در همین زمینه، رسانه های صهیونیستی پیش بینی می کنند ایران طی روزهای آینده پاسخ این حمله را بدهد و مدعی هستند نیروی هوایی رژیم برای این پاسخ ایران آماده است.

در همین زمینه «الون بن دیوید»مجری شبکه 13 رژیم صهیونیستی گفت این رژیم می داند که ایرانیان این بار مصمم تر از زمان های گذشته هستند تا به طور قابل توجهی به ترور در دمشق پاسخ دهند.

در ادامه وحشت رژیم صهیونیستی از پاسخ ایران، یک رسانه عبری زبان هم ادعا کرد: انتظار می رود در روزهای آینده ستاد جنگ اسراییل آگاهی شهرک نشینان برای یک جنگ بزرگ را افزایش دهد.

شبکه خبری الجزیره نیز از لغو مرخصی تمام پرسنل پدافند هوایی و خلبانان جنگنده های ارتش رژیم صهیونیستی خبر داد.

همچنین طبق ادعای رسانه های عبری، از شهرک نشینان صهیونیست خواسته شده که در صورت حمله مستقیم یا غیر مستقیم ایران به سرزمین های اشغالی دستورالعمل های امنیتی را رعایت کنند.

شبکه خبری «کان» رژیم صهیونیستی هم گزارش کرد: پس از تهدیدات ناشی از ترور مقام ارشد ایرانی در دمشق، حداکثر هوشیاری در نظام امنیت ملی و به ویژه در نیروی هوایی برای احتمال انتقام ایران در کوتاه مدت اعلام شد.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رژیم صهیونیستی پدافند هوایی خود را تقویت می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رژیم صهیونیستی پدافند هوایی خود را تقویت می کند"، کلیک کنید.