رنکنیگ اتحادیه جهانی| گرایی و مختاری از رسیدن به المپیک باز ماندند

رنکنیگ اتحادیه جهانی| گرایی و مختاری از رسیدن به المپیک باز ماندند

مسابقات 7 وزن پایانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی جام امره پولیاک و یانوس وارگا امروز در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تینو مدرن، در پایان مسابقات مقدماتی، پویا دادمرز در وزن 55 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت. محمدهادی ساروی در وزن 97 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافت، محمدرضا گرایی و سعید اسماعیلی در وزن 67 کیلوگرم، دانیال سهرابی در وزن 72 کیلوگرم، محمدرضا مختاری در وزن 77 کیلوگرم، محمدحسین محمودی در وزن 87 کیلوگرم و شایان حبیب زارع در وزن 97 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شدند.

در وزن 55 کیلوگرم که با حضور 4 کشتی گیر و به صورت دوره ای برگزار شد، پویا دادمرز در دور اول با نتیجه 6 بر 1 مغلوب الدانیز عزیزلی قهرمان جهان از آذربایجان شد. وی در دور بعد با نتیجه 5 بر 1 مقابل مارات گاریپوف از برزیل به پیروزی رسید. دادمرز در دور سوم و پایانی با نتیجه 6 بر 4 نوگزاری تسورتسومیا دارنده مدال نقره جهان از گرجستان را از پیش رو برداشت و به مدال نقره دست یافت.

در وزن 67 کیلوگرم محمدرضا گرایی که در بالای جدول حضور دارد در دور نخست با نتیجه 4 بر 2 سلیمان نصر از تونس را شکست داد. وی در دور بعد با نتیجه 5 بر 1 از سد ماماداسا سیلا از فرانسه گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. گرایی در این دیدار با نتیجه 6 بر 1 مغلوب لری ابولادزه قهرمان جهان از گرجستان شد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار به مصاف آندرس مونتانو از اکوادور می رود. سعید اسماعیلی دیگر نماینده کشورمان که در پایین جدول حضور دارد، در دور اول با نتیجه 10 بر صفر نستور آلمانزا از شیلی را از پیش رو برداشت. وی در دور با نتیجه 6 بر صفر والنتین پتیک از مولداوی را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. اسماعیلی در این مرحله با توجه به اشتباه در ثانیه های پایانی با نتیجه 9 بر 7 مغلوب لوییز اورتا سانچز قهرمان جهان از کوبا شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار به مصاف کیوتارو سوگابه از ژاپن می رود.

در وزن 72 کیلوگرم دانیال سهرابی در دور اول با نتیجه 12 بر 6 مغلوب حسرت جعفراف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت. سهرابی در این گروه با نتیجه 7 بر صفر از سد کریستوفر کلانی از مجارستان را مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. وی در این دیدار به مصاف شماگی بولکوادزه از گرجستان می رود.

در وزن 77 کیلوگرم محمدعلی گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 7 بر 2 روبرت فریتچ دارنده مدال نقره جهان (72 کیلوگرم) از مجارستان را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 6 بر 1 مغلوب سانان سلیمان اف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان شد و با توجه به شکست این حریف در دور بعد، گرایی حذف شد. محمدرضا مختاری دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به با نتیجه 10 بر صفر پاول پوکلاویچ از کرواسی را مغلوب کرد. وی در دور بعد با نتیجه 9 بر صفر مغلوب نایو کوساکا دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از ژاپن شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه 10 بر 4 لوری لومادزه از گرجستان را از پیش رو برداشت و به دیدار رده بندی رفت. مختاری در این دیدار مقابل سانان سلیمان اف دارنده مدال نقره جهان از آذربایجان قرار می گیرد.
در وزن 82 کیلوگرم اشکان سعادتی فر در دور نخست با نتیجه 10 بر 3 مقابل اسپنسر وودس از آمریکا شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.
در وزن 87 کیلوگرم محمدحسین محمودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه عدم حضور تورنیکه جاماشویلی از گرجستان بر روی تشک، به پیروزی رسید. وی در دور بعد با نتیجه 5 بر 3 مغلوب دیوید لوسونزی قهرمان جهان از مجارستان شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال به گروه بازنده ها رفت. محمودی در این گروه با نتیجه 8 بر صفر نورسلطان تورسینوف قهرمان آسیا از قزاقستان را شکست داد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار به مصاف علی جنگیز قهرمان جهان از ترکیه می رود.

در وزن 97 کیلوگرم محمدهادی ساروی در دور اول با توجه شرکت نکردن تاماس لوای از مجارستان به پیروزی رسید. وی در دور دوم با نتیجه 10 بر 2 مقابل جوزف راو از آمریکا به برتری دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. ساروی در این مرحله با نتیجه 6 بر 1 مقابل گیورگی ملیا از گرجستان را شکست داد و به دیدار فینال راه یافت.

وی در این دیدار به مصاف الکس زوکه از مجارستان می رود. شایان حبیب زارع دیگر نماینده کشورمان پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 4 بر 1 مغلوب الکس زوکه از مجارستان شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال به دیدار رده بندی راه یافت و با توجه به مصدومیت کوین مخیا کاستیلو از مجارستان، پیروز این مسابقه شد و به مدال برنز رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رنکنیگ اتحادیه جهانی| گرایی و مختاری از رسیدن به المپیک باز ماندند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رنکنیگ اتحادیه جهانی| گرایی و مختاری از رسیدن به المپیک باز ماندند"، کلیک کنید.