رشد حجم بازار دانش بنیان های نانویی/ضرورت افزایش سهم بازار فراتر از تورم

دبیر ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو مطرح کرد؛

رشد حجم بازار دانش بنیان های نانویی ضرورت افزایش سهم بازار فراتر از تورم

دبیر ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو با بیان اینکه باید بازار دانش بنیان های نانویی فراتر از تورم باشد، گفت: این حجم بازار دانش بنیان ها از رشد خوبی برخوردار بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تینو مدرن، بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه های ایران از روز گذشته، 29 بهمن ماه در محل مصلی امام خمینی(ره)  آغاز به کار کرد.

خبرگزاری ها، مطبوعات، پایگاه های خبری و … در این نمایشگاه حضور دارند و مسیولان نهادهای مختلف در این نمایشگاه از غرفه های حاضر بازدید کردند.

خبرگزاری علم وفناوری تینو مدرن نیز در بیست وچهارمین دوره از نمایشگاه حضور پررنگی داشته است. این غرفه میزبان مسیولان در حوزه های مختلف است.یکی از مهمانان خبرگزاری علم و فناوری تینو مدرن دکتر عماد احمدوند دبیر ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو بود که با حضور در غرفه خبرگزاری تینو مدرن به سوالات خبرنگار این رسانه پاسخ داد.

احمدوند به خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تینو مدرن گفت: روند رو به رشد شرکت ها را در طول این سال ها از نظر کمیتی و بازار شاهد بوده ایم.

وی گفت: اکنون در صدد هستیم که تمرکز را روی حجم بازار محصولات نانو، قرار دهیم تا رشد آنها فراتر از تورم باشد.

وی ادامه داد: تقریبا طی چند سال اخیر رشد شرکتها 50 درصد بالاتر از تورم بوده است. امسال هم طبق شواهدی که موجود است این روند رشد وجود دارد، اما عدد و رقم دقیق را معمولا تیر ماه استخراج می کنیم و عدد و رقمی را از حجم بازار داخلی و صادرات اعلام نمی کنیم.

وی گفت: بر اساس اطلاعات حاصله از گمرک، نسبت به سال گذشته رشد داشته ایم.

دبیر ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو ادامه داد: طبق شواهد و آمار و ارقام کلی رشد نسبت به سال قبل را شاهد هستیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رشد حجم بازار دانش بنیان های نانویی/ضرورت افزایش سهم بازار فراتر از تورم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رشد حجم بازار دانش بنیان های نانویی/ضرورت افزایش سهم بازار فراتر از تورم"، کلیک کنید.