رسانه های صهیونیست: تل آویو هنوز تصمیمی برای تحقیق درباره کشتار امدادگران نگرفته است

رسانه های صهیونیست: تل آویو هنوز تصمیمی برای تحقیق درباره کشتار امدادگران نگرفته است

به گزارش تینو مدرن، رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که تل آویو هنوز تصمیمی درخصوص تحقیقات در زمینه کشتار هفت تن از امدادگران «آشپزخانه مرکزی جهانی» نگرفته است.

براساس گزارش روسیا الیوم، رسانه های رژیم صهیونیستی همچنین گزارش دادند علی رغم اطلاعات جدی درخصوص تیراندازی برخلاف دستورات و اقدامات و با وجود هماهنگی کامل کاروان کمک های بشردوستانه، دادستانی نظامی هنوز تصمیم نگرفته است که آیا تحقیقات جنایی علیه افرادی که در این کشتار دست دارند آغاز شود یا خیر.

به گزارش تینو مدرن، رسانه های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که با وجود مخالفت رژیم صهیونیستی در گذشته با مشارکت سازمان های بین المللی در بررسی و تحقیق حوادث امنیتی، اکنون وضعیت تغییر کرده است زیرا اعتماد سازمان های امدادی به ارتش این رژیم و موضوع بشردوستانه در صحنه بین المللی کمرنگ شده است. در صورت لزوم، این تحقیقات با شفافیت کامل به سازمان های خارجی نیز ارایه خواهد شد.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی کشتار غیرنظامیان را یک رویداد «غم انگیز» توصیف کرد و مدعی شد نیروهای صهیونیستی به طور ناخواسته به غیرنظامیان در نوار غزه آسیب رسانده اند.

پیشتر یک مقام آمریکایی به روزنامه «پالتیکو» گفت حمله رژیم صهیونیستی به امدادگران آشپزخانه مرکزی جهانی در نوار غزه عمدی بود.

ارتش رژیم صهیونیستی روز جمعه پس از تحقیق درباره کشته شدن اعضای سازمان آشپزخانه مرکزی جهانی – از جمله زومی فرانکوم استرالیایی – مدعی شد 2 افسر را از کار برکنار و فرماندهان ارشد خود را توبیخ رسمی کرد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسانه های صهیونیست: تل آویو هنوز تصمیمی برای تحقیق درباره کشتار امدادگران نگرفته است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسانه های صهیونیست: تل آویو هنوز تصمیمی برای تحقیق درباره کشتار امدادگران نگرفته است"، کلیک کنید.