رسانه های صهیونیستی: ایران موشک های کروز به سمت اسراییل شلیک کرده است

رسانه های صهیونیستی: ایران موشک های کروز به سمت اسراییل شلیک کرده است

به گزارش تینو مدرن از خبرگزاری سما فلسطین، رسانه های صهیونیستی گزارش دادند که ایران علاوه بر پهپاد موشک های کروز به سمت فلسطین اشغالی شلیک کرده است.

در همین رابطه رادیو ارتش رژیم صهیونیستی گزارش داد که حمله ایران فقط شامل پهپاد نیست و شلیک موشک را هم شامل می شود.

به گزارش ایرنا؛ پیشتر رادیو ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از برخی منابع اسراییلی اعلام کرده بود که حمله ایران تنها با شلیک پهپاد نخواهد بود، بلکه شامل شلیک موشک های کروز نیز خواهد بود.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه ای از شلیک ده ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه اهداف معینی در داخل سرزمین های اشغالی را با شلیک ده ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسانه های صهیونیستی: ایران موشک های کروز به سمت اسراییل شلیک کرده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسانه های صهیونیستی: ایران موشک های کروز به سمت اسراییل شلیک کرده است"، کلیک کنید.