رایزنی مشاور ارشد وزیر خارجه با نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور یمن

رایزنی مشاور ارشد وزیر خارجه با نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور یمن

آفتاب نیوز :

در این مذاکره طرفین آخرین تحولات منطقه و به ویژه یمن را مورد بحث و بررسی قرار داده و ابراز امیدواری کردند پیشرفت های حاصل شده در حل و فصل سیاسی یمن به نتایج نهایی برسد.

خاجی با اشاره به نسل کشی مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی  تاکید کرد نمی توان از مردم و دولت های منطقه انتظار داشت نسبت به این جنایات بی تفاوت باشند. علاوه بر آن آمریکا نمی تواند از ما و کشورهای منطقه  بخواهد خویشتندار باشیم در حالی که از رژیم صهیونیستی حمایت تسلیحاتی نموده و کشتار مردم غزه را مدیریت می کند.

 مشاور ارشد وزیر در امور ویژه سیاسی همچنین از پیشرفت های حاصله در فرایند مذاکرات صلح  یمن استقبال کرده و اظهار امیدواری کرد مذاکرات عربستان سعودی  و دولت نجات ملی یمن با همکاری سازمان ملل بتواند با موفقیت به پایان رسیده و مردم یمن از وضعیت سخت انسانی نجات یابند.

گرونبرگ نیز در این مذاکرات توضیحات مفصلی پیرامون نقشه راه سازمان ملل به منظور برقراری صلح در یمن ارایه نمود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رایزنی مشاور ارشد وزیر خارجه با نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور یمن" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رایزنی مشاور ارشد وزیر خارجه با نماینده ویژه دبیر کل سازمان ملل در امور یمن"، کلیک کنید.