دیدار رهبران حماس و جهاد اسلامی فلسطین در تهران

دیدار رهبران حماس و جهاد اسلامی فلسطین در تهران

رهبران جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین ضمن دیدار، بار دیگر بر شروط مقاومت فلسطین در مذاکرات آتش بس در نوار غزه تاکید کردند.

به گزارش تینو مدرن، «اسماعیل هنیه» رییس دفتر سیاسی حماس و «زیاد النخاله» دبیرکل جهاد اسلامی جمعه شب در تهران دیدار و گفت وگو کردند.

به گزارش المیادین، رهبران حماس و جهاد اسلامی فلسطین در پایان این دیدار با صدور بیانیه ای تاکید کردند موفقیت هر مذاکره غیرمستقیم به توقف جنگ غزه، خروج کامل اشغالگان از سراسر نوار غزه، آزادی بازگشت آوارگان، انتقال کمک ها و تبادل اسرای غزه بستگی دارد.

هنیه و النخاله بر رد هرگونه پروژه یا اقدامات سیاسی که واقعیت های جدیدی را در غزه ایجاد می کند، تاکید کردند؛ واقعیت هایی که از اراده مردم فلسطین دور است .

آن دو اعلام کردند ادامه حمایت نظامی از رژیم صهیونیستی و پوشش سیاسی از آن به منزله شرکت در جنایت جاری در نوار غزه است.

رهبران حماس و جهاد اسلامی از عملیات محور مقاومت در یمن، عراق و جنوب لبنان که موید وحدت جبهه های مقاومت است، تمجید کردند.

رهبران این دو جنبش از مواضع قاطع ایران و حمایت استراتژیک این کشور از مقاومت و مردم فلسطین قدردانی کرده و  از جهان اسلام خواستند دامنه مقابله با اشغالگر را گسترش دهند و خشم خود را ابراز کنند.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار رهبران حماس و جهاد اسلامی فلسطین در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار رهبران حماس و جهاد اسلامی فلسطین در تهران"، کلیک کنید.