دیدار امیر عبداللهیان با خانواده یک زندانی ایرانی در عراق

دیدار امیر عبداللهیان با خانواده یک زندانی ایرانی در عراق

پدر و همسر محمدرضا نوری شهروند زندانی کشورمان در عراق در دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، ضمن تشریح روند دستگیری و پرونده قضایی وی، خواستار تقویت تلاش ها برای آزادی و انتقال او به کشور شدند.

به گزارش تینو مدرن ، در این دیدار همسر آقای نوری با اشاره به تالمات شدید روحی خود و فرزندان خردسالش از دوران سخت و طولانی زندان شوهرش، نسبت به وضعیت جسمانی و روحی ایشان ابراز نگرانی کرد و از وزیر امور خارجه کشورمان خواست تا تلاش ها برای آزادی و انتقال آقای نوری به ایران با قوت تداوم یابد.

براساس اعلام وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، امیرعبداللهیان نیز در این دیدار، با اشاره به وظیفه ذاتی دستگاه دیپلماسی برای حمایت از حقوق کنسولی ایرانیان در اقصی نقاط جهان، بر اهتمام ویژه مسیولین کشور به خصوص دستگاه دیپلماسی برای پیگیری پرونده آقای محمد رضا نوری تاکید کرد.

وزیر امور خارجه ضمن تشریح تلاش های صورت گرفته تاکنون در این خصوص، خطاب به پدر و همسر آقای نوری تصریح کرد: دستگاه دیپلماسی از هیچ تلاشی برای کمک و مساعدت به آقای نوری و تسریع در روند آزادی و انتقال وی به کشور فروگذار نخواهد کرد.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار امیر عبداللهیان با خانواده یک زندانی ایرانی در عراق" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار امیر عبداللهیان با خانواده یک زندانی ایرانی در عراق"، کلیک کنید.