درآمد گمرک 46 درصد افزایش یافت

رییس گمرک:

درآمد گمرکی 46 درصد افزایش یافت

رییس گمرک گفت: میزان درآمد حاصل از وصول و واریز به خزانه در 11 ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 46 درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرنگار حوزه اقتصادی خبرگزاری تینو مدرن، رضوانی فر، دستیار وزیر اقتصاد اعلام کرد: گمرک در بهمن امسال یک میلیون و 400 هزار و 400 درآمد داشته و درآمد گمرک هم رسیده است. از وصول گمرک در 11 ماه دریافت و واریز شد. امسال به 196 هزار و 365 میلیارد تومان رسید.

رضوانیفر درباره نرخ مالیات صادراتی وصول کالا در 11 ماهه امسال گفت: نرخ مالیات صادراتی وصول کالا در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل 43 درصد افزایش یافت و به عدد 68 رسید. هزار میلیارد تومان

به گفته وی، پرداخت مالیات صادراتی وصول کالا و خودرو، تلفن همراه از 600 دلار و 23 خط درآمد گمرکی در 11 ماهه امسال 103 هزار و 853 میلیارد تومان بوده که نسبت به سال گذشته 81 درصد افزایش داشته است. ماه های مشابه امسال دوره سال گذشته

معاون وزیر دارایی گفت: میزان مالیات بر ارزش افزوده وصولی در 11 ماهه سال 1402 بالغ بر 92 هزار و 512 میلیارد تومان است که 19 درصد افزایش داشته است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "درآمد گمرک 46 درصد افزایش یافت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "درآمد گمرک 46 درصد افزایش یافت"، کلیک کنید.