داعش با انتشار ویدیویی طالبان را تهدید کرد

داعش با انتشار ویدیویی طالبان را تهدید کرد

به گزارش تینو مدرن، بخش رسانه ای «شاخه خراسان» گروه تروریستی داعش ویدیویی را تحت عنوان «با همه مشرکان بجنگید» منتشر کرد و در آن به تهدید طالبان و افغانستان پرداخت.

به گزارش تینو مدرن، داعش در این ویدیو طالبان و افغانستان را به انجام حملات تروریستی تهدید کرده است.

در این ویدیو همچنین تصاویری از حملات تروریستی و انتحاری علیه افراد وابسته به طالبان و مناطق مختلف افغانستان منتشر شده است.

داعش همچنین در این ویدیو برای تحریک علیه طالبان اظهارات مقامات این گروه علیه داعش را گنجانده است.

در ویدیو منتشر شده همچنین نیروها و افراد وابسته به طالبان «مشرک» خطاب شده و روابط طالبان با کشورهایی مانند هند مورد انتقاد قرار گرفته است.

شاخه خراسان داعش گروهی است متشکل از عناصر تروریستی افغانستانی و پاکستانی که 26 ژانویه 2015 رسماً توسط گروه داعش تشکیل شد. تمرکز این گروه بر مناطق سنی نشین کشور پاکستان، افغانستان، تاجیکستان و هند است.

طالبان از این گروه به نام «خوارج» یاد می کند و می گوید که هسته های آن را از بین برده است.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "داعش با انتشار ویدیویی طالبان را تهدید کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "داعش با انتشار ویدیویی طالبان را تهدید کرد"، کلیک کنید.