حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه هوایی «تل نوف» رژیم صهیونیستی

حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه هوایی «تل نوف» رژیم صهیونیستی

مقاومت اسلامی عراق در واکنش به کشتارهای اشغالگران در غزه و در چارچوب مقاومت خود در برابر اشغالگری، یک پایگاه هوایی صهیونیست ها در داخل فلسطین اشغالی را هدف قرار داد.

به گزارش تینو مدرن، مقاومت اسلامی عراق بامداد سه شنبه با تاکید بر اینکه این عملیات با پهپاد انجام شده است، افزود پایگاه هوایی «تل نوف» رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است.

مقاومت عراق در بیانیه خود با تاکید بر اینکه این هدف قرار دادن در حمایت از مردم غزه و در پاسخ به کشتارهای صهیونیست ها علیه غیرنظامیان بی دفاع فلسطینی صورت می گیرد، افزود: در تکمیل مرحله دوم عملیات مقاومت در برابر اشغالگری، به نابودی مواضع دشمن ادامه می دهد.

مقاومت همچنین صحنه هایی از پرتاب پهپاد خود در 31 مارس 2024 به سمت ام الرشراش (ایلات) در جنوب فلسطین اشغالی را منتشر کرد.

مقاومت اسلامی عراق روز دوشنبه تاکید کرد که مبارزان آن با استفاده از سلاح های مناسب به هدفی حیاتی در سرزمین های اشغالی فلسطین حمله کرده اند.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه هوایی «تل نوف» رژیم صهیونیستی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله پهپادی مقاومت اسلامی عراق به پایگاه هوایی «تل نوف» رژیم صهیونیستی"، کلیک کنید.