حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به «البقاع» لبنان

حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به «البقاع» لبنان

رسانه های لبنان بامداد امروز – یکشنبه – از بمباران رژیم صهیونیستی بر منطقه البقاع در عمق خاک لبنان خبر می دهند.

به گزارش تینو مدرن، خبرنگار سایت خبری المیادین گزارش کرد همزمان با پرواز کم ارتفاع هواپیماهای صهیونیستی در حریم هوایی منطقه البقاع، صداهای انفجار در رشته کوه های شرق لبنان شنیده شد.

از زمان تشدید تنش میان حزب الله لبنان و رژیم صهیونیستی پس از عملیات طوفان الاقصی مقاومت فلسطین، این سومین بار است که رژیم صهیونیستی منطقه البقاع را هدف می گیرد.

خبرنگار المیادین گزارش کرد: جنگنده های  اسراییل با چند موشک ارتفاعات اطراف شهرک «جنتا» در البقاع در شرق لبنان را مورد حمله قرار دادند.

دو منبع امنیتی به «رویترز» گزارش دادند: حملات هوایی اسراییل مناطقی را در البقاع شرق لبنان بمباران کرد.

نوار مرزی لبنان و شمال سرزمین های اشغالی فلسطین طی روزهای اخیر شاهد تشدید تنش بوده است و هم زمان مقامات رژیم صهیونیستی به انجام حملات گسترده به لبنان تهدید کرده اند.

این درگیری ها در پی حملات رژیم صهیونیستی به غیرنظامیان در خاک لبنان و در مقابل حملات موشکی شدید حزب الله به مواضع و پایگاه های ارتش رژیم صهیونیستی تشدید شد.

یک روز پس از آغاز تجاوزات رژیم اشغالگر به نوار غزه از هفتم اکتبر، حزب الله لبنان اولین طرف در محور مقاومت بود که با انجام حملاتی به شمال فلسطین اشغالی، رسما به عملیات فلسطینی طوفان الاقصی ملحق شد و پس از آن مرزهای لبنان و سرزمین های اشغالی فلسطین به صورت روزانه و تقریبا 24 ساعته صحنه تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی شده است.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به «البقاع» لبنان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به «البقاع» لبنان"، کلیک کنید.