تورنمنت بوکس قزاقستان|  صعود مقتدرانه حبیبی نژاد به فینال/ قشلاقی و فتحی برنزی شدند

تورنمنت بوکس قزاقستان|  صعود مقتدرانه حبیبی نژاد به فینال قشلاقی و فتحی برنزی شدند

علی حبیبی نژاد با مغلوب کردن سومین بوکسور قزاقستانی، به فینال تورنمنت آستانه صعود کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تینو مدرن، در ادامه برنامه های آماده سازی متعددی که فدراسیون بوکس برای تیم ملی در نظر گرفته، تیم کشورمان با 6 ورزشکار راهی قزاقستان شده و در تورنمنت آستانه حضور یافته است. این رقابت ها از روز دوشنبه آغاز به کار کرده است.

عصر امروز جمعه، مبارزات مرحله نیمه نهایی برگزار شد و سه نماینده ایران به مصاف حریفان رفتند.

بر این اساس، در وزن 63.5 کیلوگرم، علی حبیبی نژاد برابر ژاندوس حیدرعلی اف از قزاقستان قرار گرفت و این حریف را شکست داد. با این اوصاف، حبیبی نژاد با غلبه بر سه بوکسور میزبان، مقتدرانه فینالیست شد تا فردا شنبه برای کسب مدال طلا به مصاف “مهدینوف” ازبکستانی برود.

در وزن 80 کیلوگرم، میثم قشلاقی با توتاربیک تانگالتیا دارنده نقره جهان و طلای بازی های آسیایی از چین مبارزه کرد و نتوانست به برتری دست یابد تا با مدال برنز، به کار خود پایان دهد.

در وزن 92 کیلوگرم، علی فتحی با توگامبای از قزاقستان رقابت کرد و این حریف میزبان بود که به برتری رسید تا فتحی به مدال برنز برسد.

دانیال شه بخش، کسری طهماسبی و روزبه صفری سایر نفرات ایران در این تورنمنت بودند که از دور مسابقات کنار رفتند.

گفتنی است، بوکسور های ایران برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک که از چهارم خرداد در تایلند برگزار می شود، خود را آماده می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تورنمنت بوکس قزاقستان|  صعود مقتدرانه حبیبی نژاد به فینال/ قشلاقی و فتحی برنزی شدند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تورنمنت بوکس قزاقستان|  صعود مقتدرانه حبیبی نژاد به فینال/ قشلاقی و فتحی برنزی شدند"، کلیک کنید.