تفاوت عملکرد آلومنیوم مقابل پرسپولیس و استقلال؛ از زمین تا آسمان!

تفاوت عملکرد آلومنیوم مقابل پرسپولیس و استقلال؛ از زمین تا آسمان!

به گزارش خبرگزاری تینو مدرن؛ آلومینیوم مهمترین اتفاق مرحله یک شانزدهم جام انتخابی را به نمایش گذاشت و در یک بازی بسیار خوب مقابل پرسپولیس برگشت و این تیم را شکست داد و به این ترتیب دومین تقابل مجید حسینی و عثمر ویرا در سود به پایان رسید. عاشق حسینی.

پرسپولیس تنها تیمی نیست که مقابل آلومینیوم مشکل داشت (در سه دیدار این دو تیم در فصل جاری، 2 بازی به لطف آلومینیوم به پایان رسید) و در نیم فصل، سپاهان در هفته چهاردهم مقابل آلومینیوم شکست خورد و مغلوب شد. حسینی در اصفهان در سه بازی با دو حریف قهرمانی 6 امتیاز کسب کرده است.

گفتنی است مکتبی حسینی در این فصل مقابل پرسپولیس و سپاهان موفق بود اما مقابل استقلال آمار خوبی کسب نکرد و نه تنها از این تیم امتیازی نگرفت، بلکه نتوانست دروازه سید حسین حسینی را در این دو باز کند. برمی گرداند. بازی مقابل استقلال

هر دو دیدار این فصل استقلال و آلومینیوم با نتیجه یک بر یک به سود استقلال به پایان رسید. در دیدار رفت که در هفته هشتم بود آرمان رمضانی تک گل بازی را به ثمر رساند و در بازی برگشت در اراک گوستاوو بلانکو با کمک ابوالفضل جلالی دروازه احمد گوهری را باز کرد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تفاوت عملکرد آلومنیوم مقابل پرسپولیس و استقلال؛ از زمین تا آسمان!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تفاوت عملکرد آلومنیوم مقابل پرسپولیس و استقلال؛ از زمین تا آسمان!"، کلیک کنید.