تظاهرات در ۵۰ نقطه از اراضی اشغالی علیه نتانیاهو

منابع رسانه‌ای امروز (چهارشنبه) از تظاهرات ساکنان اراضی اشغالی علیه کابینه رژیم صهیونیستی و درخواست آنها برای امضای توافق تبادل اسرا با مقاومت فلسطین خبر دادند.

به گزارش تینو مدرن، شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی در این باره گزارش داد، شماری از خانواده‌های اسرای صهیونیست در غزه به همراه حامیان آنها امروز تجمع اعتراضی را علیه بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در «رعنانا» واقع در شمال تل‌آویو برگزار کردند.

معترضان در این تجمع خواستار موافقت کابینه رژیم صهیونیستی با توافق تبادل اسرا با مقاومت فلسطین شدند.

همزمان رسانه‌های عبری گزارش دادند که گروهی از ساکنان اراضی اشغالی در جنوب شرق «حیفا» در شمال فلسطین اشغالی علیه نتانیاهو تظاهرات کردند.

طبق این گزارش، معترضان در حیفا، چهارراه اصلی در نزدیکی منطقه «وادی عاره» در جنوب شرق این شهر را مسدود کردند و خواستار امضای توافق تبادل اسرا توسط کابینه نتانیاهو شدند.

تظاهرات در ۵۰ نقطه از اراضی اشغالی علیه نتانیاهو
تظاهرات در حیفا

منابع رسانه‌ای عبری گزارش دادند که تظاهرات علیه نتانیاهو در ۵۰ نقطه در اراضی اشغالی و هم‌زمان در نیویورک در حال برگزاری است و معترضان خواستار توقف جنگ و تبادل اسرا با جنبش حماس هستند.

سازمان‌دهندگان اعتراضات در فلسطین اشغالی یکشنبه همین هفته، خواهان اعتصاب سراسری از هفتم ژوئیه (۱۷ تیر) تا زمان انحلال کنست (پارلمان رژیم صهیونیستی) و سرنگونی کابینه نتانیاهو شدند.

صهیونیست‌ها و خانواده‌های اسرای صهیونیست نتانیاهو و کابینه تندرو وی را مقصر شکست در جنگ غزه و ماندن فرزندانشان در اسارت می‌دانند.

حملات رژیم صهیونیستی در حالی وارد دویست و شصت ‌و چهارمین روز شده است که تحولات میدانی پس از حدود ۹ ماه، شکست طرح‌های نظامی رژیم اشغالگر و شکست عملیات نظامی در غزه را نشان می‌دهد؛ چراکه مقاومت تاکتیک‌های جدید در نبرد را در دستور کار قرار داده است، تاکتیک‌هایی که منجر به فرسودگی و شکست اطلاعاتی ارتش این رژیم شده است.

شکست ارتش رژیم صهیونیستی و کابینه نتانیاهو در دستیابی به اهداف جنگ انتقادهای داخلی از کابینه وی را تشدید کرده است و ساکنان سرزمین‌های اشغالی خواستار کناره‌گیری وی از سمت نخست‌وزیری و برگزاری انتخابات هستند.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تظاهرات در ۵۰ نقطه از اراضی اشغالی علیه نتانیاهو" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تظاهرات در ۵۰ نقطه از اراضی اشغالی علیه نتانیاهو"، کلیک کنید.