تصاویر وزارت دفاع روسیه از انهدام بالگردهای اوکراین در دونتسک

تصاویر وزارت دفاع روسیه از انهدام بالگردهای اوکراین در دونتسک

وزارت دفاع روسیه فیلمی از حمله هوایی به بالگردهای اوکراینی در جمهوری خودخوانده دونتسک منتشر کرد که نشان می دهد این بالگردها در هنگام سوخت گیری و بارگیری مجدد سلاح، منهدم می شوند.

به گزارش تینو مدرن، وزارت دفاع روسیه در کانال تلگرامی خود با انتشار فیلم انهدام بالگردهای اوکراینی نوشت: «تجهیزات شناسایی هوایی (روسیه) سه بالگرد متعلق به نیروهای مسلح اوکراین را شناسایی کردند که در یک منطقه فرود مخفی فرود آمدند؛ منطقه ای که به تجهیزات سوخت گیری و بارگیری مجدد سلاح ها مجهز بود.»

بر اساس این بیانیه، نیروهای مسلح روسیه محل فرود بالگردها را با بمب های خوشه ای هدف قرار دادند و سپس با استفاده از سلاح های دقیق تر، 2 بالگرد اوکراینی را منهدم کردند.

این در حالی است که مجله «فارن افرز» این هفته در گزارشی با اشاره به ضعف اوکراین در تامین مهمات و سربازگیری برای ارتش، احتمال پیشروی عظیم روسیه در خط مقدم را بسیار زیاد دانست.

این رسانه در بخشی از گزارش خود در این باره نوشت: «با توجه به ضعف اوکراین در تامین مهمات و بسیج بیشتر نیروهای نظامی، پیشروی اساسی ارتش روسیه در خط مقدم بسیار محتمل به نظر می رسد».

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تصاویر وزارت دفاع روسیه از انهدام بالگردهای اوکراین در دونتسک" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تصاویر وزارت دفاع روسیه از انهدام بالگردهای اوکراین در دونتسک"، کلیک کنید.