به روز رسانی| اوسمار: بازی مقابل ذوب آهن همیشه سخت است

به روز رسانی اسمار: بازی مقابل ذوب آهن همیشه سخت است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی مقابل ذوب آهن همیشه سخت است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تینو مدرن، عثمر ویرا پس از پیروزی تیم پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: بازی با تیمی مثل ذوب آهن در این ورزشگاه همیشه سخت است به خصوص امسال. نتایج خوبی گرفت عملکرد این تیم واقعا خوب است چون با یک بازیکن کمتر بازی کردند، بعد از زدن گل تغییر تاکتیک دادند و کار را برای ما سخت کردند اما بازیکنان ما به خوبی حریف را کنترل کردند.

وی افزود: شکل بازی ذوب آهن باعث شد به سمت مالکیت برسیم. خوشحالم که بازیکنان به هدف ما رسیدند، البته امروز باید گل های بیشتری می زدیم اما فوتبال همین است و گاهی این اتفاقات می افتد. خوشحالم که در بازی حذفی جام حذفی حمایت خواهیم داشت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به روز رسانی| اوسمار: بازی مقابل ذوب آهن همیشه سخت است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به روز رسانی| اوسمار: بازی مقابل ذوب آهن همیشه سخت است"، کلیک کنید.