برگزاری دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در انگلیس

برگزاری دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در انگلیس

سفارت ایران در انگلیس اعلام کرد دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران، روز جمعه در ۱۰ شعبه در نظر گرفته شده در بریتانیا برگزار خواهد شد.

به گزارش تینو مدرن، بر اساس اطلاعیه سفارت ایران در انگلیس، در دومین مرحله از انتخابات ریاست‌جمهوری در بریتانیا، ۱۰ شعبه اخذ رای شامل پنج شعبه در لندن و پنج شعبه در شهرهای بیرمنگام، منچستر، نیوکاسل، کاردیف و گلاسکو برای مشارکت هر چه بیشتر ایرانیان در این انتخابات فراهم شده است.

سفارت ایران همچنین اعلام کرد: «همان‌گونه که ایرانیان عزیز مقیم بریتانیا مستحضرند، در دوره اول انتخابات ریاست جمهوری و به‌رغم جو سازی و بی اخلاقی‌های عده معدودی از معاندین، نرخ مشارکت بیشتری نسبت به انتخابات سال ۱۴۰۰ در بریتانیا ثبت شد».

در این اطلاعیه آمده است: «ان‌شاءالله انتخابات دور دوم نیز با همان صلابت و اقتدار همیشگی با مشارکت شما عزیزان برگزار خواهد شد و برگ زرین دیگری از تعهد و وفای شهروندان ایرانی مقیم بریتانیا به سرزمین کهن و تاریخی‌مان افزوده خواهد شد».

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برگزاری دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در انگلیس" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برگزاری دور دوم انتخابات ریاست‌جمهوری ایران در انگلیس"، کلیک کنید.