انصراف مالک شریعتی از لیست شورای ایتلاف در اعتراض به حضور دهنوی

حذف مالک شریعتی از لیست شورای ایتلاف علیه حضور دهنوی

مالک شریعتی نماینده فعلی تهران که در لیست مشترک شورای ایتلاف و شورای پایداری برای انتخابات مجلس دوازدهم نیز حضور دارد از این لیست انصراف داد.

به گزارش گروه سیاسی و جهانی خبرگزاری علم و فناوری تینو مدرن؛ مالک شریعتی از اعضای جمعیت رهپویان در مطلبی که در صفحه شخصی خود منتشر کرده دلیل خروج خود از لیست شورای ایتلاف را حضور محسن دهنوی عنوان کرده است.

ملک شریعتی در این متن تاکید کرد که در صورت حضور محسن دهنوی در مجلس ترجیح می دهد از لیست خارج شود.

حذف مالک شریعتی از لیست شورای ایتلاف علیه حضور دهنوی

روز جمعه فهرست اولیه کاندیداهای توزیع شده توسط شورای ایتلاف و پایداری (23+7) منتشر شد که محمدباقر قالیباف بالاترین کاندیدا است و نام محسن دهنوی نیز درج شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انصراف مالک شریعتی از لیست شورای ایتلاف در اعتراض به حضور دهنوی" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انصراف مالک شریعتی از لیست شورای ایتلاف در اعتراض به حضور دهنوی"، کلیک کنید.