استرداد 85 میلیون ریال به حساب زایران حج تمتع 1402

استرداد 85 میلیون ریال به حساب زایران حج تمتع 1402

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: با مدیریت هزینه های انجام شده، به حساب حدود 82500 زایر حج تمتع سال 1402 مبلغ 85 میلیون ریال بازگردانده خواهد شد.

به گزارش تینو مدرن، براساس اعلام سازمان حج و زیارت با تلاش مستمر دست اندرکاران و مدیریت هزینه ها و تسویه حساب نهایی با شرکت های طرف قرارداد، در حوزه های مختلف خدماتی حج، مبلغی از وجوه دریافتی به حساب زایران حج تمتع 1402 بازگردانده خواهد شد. 

در اطلاعیه سازمان حج و زیارت در این ارتباط آمده است: «با تغییر در برخی از فرآیندها به منظور مدیریت هزینه ها در بخش های حمل و نقل، تغذیه و تدارکات، خدمات پزشکی و همچنین کاهش خادمان ضیوف الرحمن ( عوامل اجرایی ، فرهنگی و پزشکی ) و از طرفی حمایت های دولت مردمی در تامین ارز مورد نیاز خدمات هواپیمایی و فرودگاهی، مبلغی به عنوان مانده عملیات شناسایی شد، لذا مقرر گردید از امروز تا 10روز آینده به حساب 82500 زایر حج تمتع سال 1402 مبلغ 85 میلیون ریال مسترد شود. 

در خبر پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت در این زمینه تاکید شده است« از آنجا که مبالغ صرفه جویی شده مربوط به هزینه هایی غیر از موضوع اسکان حجاج بوده است، مبلغ محاسبه شده برای کلیه زایران یکسان می باشد.»

 پایان خبر تینو مدرن 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استرداد 85 میلیون ریال به حساب زایران حج تمتع 1402" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استرداد 85 میلیون ریال به حساب زایران حج تمتع 1402"، کلیک کنید.