آیین ادای احترام اهالی فرهنگ، هنر و رسانه به رییس جمهور شهید+ فیلم

در تالار وحدت برگزار شد؛

آیین ادای احترام اهالی فرهنگ، هنر و رسانه به رییس جمهور شهید+ فیلم

آیین نکوداشت خادم فرهنگ شهید آیت الله رییسی به میزبانی محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در تالار وحدت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری تینو مدرن، مراسم یادبود خادم فرهنگ شهید آیت الله رییسی به میزبانی محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، اهالی فرهنگ، هنر و رسانه هم اکنون در تالار وحدت در حال برگزاری است.

اجرا با رسالت بوذری و تلاوت قرآن با نوای حامد شاکرنژاد

رسالت بوذری اجرای این برنامه را به عهده دارد وبرنامه به صورت رسمی با قرایت آیاتی از کلام الله مجید توسط حامد شاکرنژاد لحظاتی پیش آغاز شد.

معاونان و چهره ها در تالار وحدت

سیدمحمد هاشمی جانشین وزیر فرهنگ، سیدمحمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ، محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی، سیدمجتبی پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر، فرشاد مهدی پور معاون امور رسانه ای و تبلیغات، ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات داخلی، ایمانی خوشخو دبیر شورای هنر و جمعی دیگر از مسیولان فرهنگی در این جلسه حضور دارند.

آیین ادای احترام اهالی فرهنگ، هنر و رسانه به رییس جمهور شهید

بر اساس این گزارش، محمدمهدی اسماعیلی بعد از حضور در تالار وحدت دفتریادبود را به یاد رییس جمهور شهید امضاء کرد. در ادامه فیلم حضور وزیر را مشاهده کنید؛

 

 

این خبر در حال تکمیل است…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیین ادای احترام اهالی فرهنگ، هنر و رسانه به رییس جمهور شهید+ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیین ادای احترام اهالی فرهنگ، هنر و رسانه به رییس جمهور شهید+ فیلم"، کلیک کنید.