آنتی اکسیدان این حبوبات قاتل سرطان

آنتی اکسیدان این حبوبات قاتل سرطان

تینو مدرن:

آنتی اکسیدان ها از تکثیر و انتشار سلول های سرطانی در سراسر بدن جلوگیری می کنند.

فولات موجود در بازی نقش مهمی در ترمیم و ترمیم DNA ایفا می کند و از تشکیل سلول های سرطانی ناشی از تغییرات DNA جلوگیری می کند.

نخود همچنین حاوی سلنیوم است، ماده معدنی که معمولاً در میوه ها و سبزیجات یافت نمی شود.

سلنیوم عملکرد آنزیم های کبدی را بهبود می بخشد و به از بین بردن ترکیبات سرطان زا در بدن کمک می کند.

سلنیوم همچنین از التهاب جلوگیری می کند و رشد تومور را کاهش می دهد. فیبر بالا و ویتامین های C و B6 موجود در نخود به سلامت قلب کمک می کند.

نخود سرشار از فیبر غذایی است. هنگامی که با سایر حبوبات استفاده می شود، منبع عالی پروتئین است.

مقدار بالای فیبر به کاهش کلسترول کل خون کمک می کند و خطر ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش می دهد. مصرف منظم لوبیا می تواند سطح کلسترول بد خون را کاهش دهد. هلو حاوی آهن، فسفر، کلسیم، منیزیم، منگنز، روی و ویتامین K است. همه این ویتامین ها و مواد معدنی به ساخت و حفظ ساختار و استحکام استخوان کمک می کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آنتی اکسیدان این حبوبات قاتل سرطان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آنتی اکسیدان این حبوبات قاتل سرطان"، کلیک کنید.