آلمان 45 میلیون یورو به آنروا داد

آلمان 45 میلیون یورو به آنروا داد

آلمان می گوید 45 میلیون یورو (48.7 میلیون دلار) به آژانس سازمان ملل متحد برای آوارگان فلسطینی (آنروا) برای اقداماتش در اردن، لبنان، سوریه و کرانه باختری کمک می کند، در حالی که بودجه برای غزه همچنان به حالت تعلیق درآمده است.

به گزارش تینو مدرن، وزارت خارجه آلمان اعلام کرد، این پول بخشی از حمایت منطقه ای منظم برای آنروا محسوب می شود. آلمان در کنار دیگر کشورهای اهدا کننده کمک های مالی به آنروا را بابت اقدامات این آژانس در نوار غزه و پس از آن تعلیق کرد که رژیم صهیونیستی ده ها تن از کارمندان آنروا را به دخالت در عملیات طوفان الاقصی متهم کرده بود.

به نقل از خبرگزاری DPA، بر اساس اعلام وزارت خارجه آلمان هنوز مشخص نیست که آیا این بودجه در نظر گرفته شده برای فعالیت آنروا در نوار غزه از سر گرفته می شود یا خیر.

این وزارتخانه گفته که بررسی ها هنوز ادامه دارد.

این وزارتخانه همچنین در ادامه خاطرنشان کرد، از مجموع مبلغ 45 میلیون یورویی که به آنروا در سایر مناطق ارایه شده، 15 میلیون یورو برای حمایت از خدمات بهداشتی و آموزشی اولیه برای پناهندگان فلسطینی در اردن و لبنان و 7 میلیون یورو نیز برای برنامه «پول نقد برای کار» پناهندگان فلسطینی در لبنان  اختصاص دارد.

پایان خبر تینو مدرن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آلمان 45 میلیون یورو به آنروا داد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آلمان 45 میلیون یورو به آنروا داد"، کلیک کنید.